Fulltext

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29
Hasiči radí grilování
30
Hasiči radí grilování
Shrnutí jednání zastupitelstva 24. 6. 2020
1 2
Nová otevírací doba knihovny
3
Zahájení léta 2020
4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18
Guláš fest
19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Drobečková navigace

Úvod > STARÁ STRUKTURA > Vyřazené > REVIVAL FEST Mořice 2012

REVIVAL FEST Mořice 2012

  

  

Dne 8. a 9. června 2012 v areálu sport Sokol Mořice a přilehlých prostorách.hrají:

Pátek  8.6.2012

SCHELINGER revival 

SLAYER revival 

METALLICA revival 

AC/DC revival

OZZY OSBOURNE revival Jihlava
                                                                                                         

Sobota 9.6.2012

 

GUNS N ROSES revival 

SCORPIONS revival

BON JOVI revival

CITRON revival 

INE KAFE revival

LED ZEPPELIN revival 

TEAM revival

 

O zvuk se bude starat skvělý Jirka Jehlář.

Jeho tým se taktéž postará o úchvatnou světelnou "šou"

a ostatní vychytávky. Určitě je na co se těšit.Letošní ročník Revivalu nabízí výběr toho nejlepšího z revivalové  hudby současné nabídky. Fenomén revivalové hudby je velmi atraktivní záležitost a nabídka kapel na netu se v porovnání se začátky našeho festivalu obrovsky rozšířila. Hudební skupiny se snaží maximálně přiblížit svým vzorům, jak hudebně, tak nástrojově a celou image vystoupení. Zachází tak daleko, že přehrávají celé sekvence chování protagonistů a vychytávají jejich zvyky a jemnosti vystoupení. Z revivalu se za ta léta stal fenomenální produkt hudebního průmyslu, který musíme brát vážně. Řady festivalů, kde se prezentují revivalové kapely se mohutně rozrůstají. Posluchač na takovém koncertu již vyžaduje
absolutní identitu s orginálem ve všech ohledech o zvuku nemluvě.

Jsme přesvědčeni, že letošní dvanástý ročník mořického festu bude pro návštěvníky, milovníky revivalové hudby lahůdkou, kterou neopomenou navštívit a 8.a 9. červen již mají v kalendáři zaznačen!!!

Pořadatelé pro návštěvníky chystají kvalitní zázemí a jedná se také o atrakcích pro malé rokery. Jsme přesvědčeni, že příděl deště si náš festival vybral na roky dopředu, tak že čekáme slunečné počasí, které Vám pobyt u nás ve sport areálu zpříjemní.Letošní ročník bude zajištěn předprodejem!!! Kde ?... To bude včas oznámeno na našem webu!!!

Budou připraveny graficky hodnotné plakáty, placky a další propagační materiály. Připravujeme vstupy do rádií a na regionální weby. Tak že informací bude vrchovatě!!!

Budeme rádi, když nám zašlete podněty a nápady pro náš realizační tým, který se bude snažit pro Vás připravit ty nejlepší podmínky.

Festival v Mořicích je již tradičně neformálním setkáním jak hudebních nadšenců, tak těch, kteří si chtějí "jen tak pokecat", nebo zatančit a "zapařit" s kamarády či spolužáky.


Za organizační tým
Jaroslav Knap