Místo konání Revival festivalu Mořice - areál Sokol Mořice a  rekreačního areálu (koupaliště)

 

AUTOMOBILOVÉ SPOJENÍ

Parkování Revival Festival Mořice 2018 - pozor cesta od Němčic a Prostějova uzavřena. Objíždka přes Klenovice, Hrušku, či Brodek u Prostějova, Dobromilice.

Naše vesnice leží na bývalé silnici I.třídy číslo E 47. Po této silnici se dostanete z Brna přes Vyškov, Kromeříž do Zlína, pokud ovšem nezvolíte cestu přes Uherské Hradiště. Tato silnice je v současné době méně zatížena díky dostavbě dálnice D1, po které můžete přijet směrem od Vyškova, či Kroměříže. Pokud pojedete od Prostějova, vydejte se směrem na Němčice nad Hanou. Přerováci zas musí směrem ke Kojetínu. Ale co tady přepisovat, máme internetové mapy. Parkovací plochy obce jsou omezené, proto své miláčky odstavte kolem v celku široké cesty u areálu. Při odjezdu raděj pomaleji a pozor na klátícíse postavy. A samozřejmě don´t drink and drive jak zpiva Fanánek. Policejní hlídky se v okolí budou pohybovat.


AUTOBUSOVÉ SPOJENÍ

Z Mořic a naopak můžete jet do Zlína, Luhačovic, Kroměříže, Bystřice pod Hostýnem, Vyškova a Brna. Do těchto měst jezdí pravidelné linky ČSAD Kroměříž, Brno město a Vsetín. Do okresního města Prostějov dopravu zajišťuje fa. Studený. Využijte www.idos.cz


VLAKOVÉ SPOJENÍ

Železnice se Mořicím vyhnula asi o 2 km. Ale v sousedních Nezamyslicích železniční stanice je. Z Mořic jsou to 3 km, ale po vybudovaní cyklostezky se vzdálenost zkrátila, takže v Nezamyslicích z nádraží do vesnice a za školou doleva. Tratě odtud vedou směr Vyškov, Brno; Prostějov, Olomouc; Přerov.Jízdní řády jistě znáte www.idos.cz


NA KOLE

Tuto možnost volí řada návštěvníků. Nezapomeňte, že i jízda pod vlivem může být pokutována ze strany PČR (P.S. já jako admin ze sousední vsi jezdím také). Bacha ještě, řada z Vás jistě využije cyklostezsku ať už do Němčic, či Nezamyslic. Stejný nápad budou mít neosvětlení chodci, tak dobré světlo sebou, ať je nesrazíte.