Aktuality


Pořadí kapel, časy a vstupné 2014

Pořadí kapel Revival Mořice 2014 (jiné oproti plakátu)

Pátek 23.5.2014 od 18.00 hod.  
RED HOT CHILI PEPPERS

http://www.redhotchilipeppersrevival.cz/

IRON MAIDEN   http://www.iron-maiden-revival.cz/
JAMES DIO TRIBUTE http://www.sabbathrevival.cz/
AC/DC http://www.acdc-bonscott.com/
METALLICA http://metallicaberoun.cz/cz/
Sobota 24.5.2014 od 13.00 hod.  
INE KAFE  http://inekaferev.ic.cz/
SCORPION  http://www.scorpionsrevival.cz/
STATUS Q http://www.sq-tribute.cz/
LED ZEPELLIN http://www.ledzeppelin-revival.com/
BON JOVI ABSOLUTE http://www.bonjovirevival.com/
ROLLING STONES http://stonesbrno.cz/
JUDAS PRIES http://www.judaspriestrevival.cz/
KABÁT http://www.watak.cz/

 

Cena vstupného 2014:

předprodej - 200.-Kč (na dva dny)
jeden den - 150.-Kč ( na místě)
dva dny - 250.-Kč (na místě)

Předprodej vstupenek:

od 12.5.2014 SPORT BAR MOŘICE, HOSPODA PIVNÍ ŠKOLA MOŘICE,HUDEBNINY  TYL  PROSTĚJOV
od 19.5.2014  OBECNÍ ÚŘAD MOŘICE (tel:. 582388327,602508690)Soutě o lupen - nafoť billboard

Obec Mořice pořádá pro nejen pro své občany, ale pro všechny, kteří se zúčastní a mají soutěžního ducha  velkou revailovou soutěž.

Na Moravě byly umístněné dva billboardy, a komu se podaří je najít, vyfotit a fotografii poslat na e-mailovou adresu revivalmorice@morice.cz do 18.5. 2014 do 24.00 hod. bude zařazen do slosování o deset dvoudenních vstupenek na vyhlášený moravský hudební festival Revival  Mořice pořádaný v obci Mořice.  Nezapomeňte na sebe napsat telefonní kontakt. V případě výhry Vám na něj zavolá starosta obce Jaroslav Knap.

Tento festival je zcela jistě velkým lákadlem pro fanoušky metalového žánru. Na své si jistě přijdou i příznivci venkovního občerstvení doplněné o grilování pod širým nebem.

Takže neváhejte a v průběhu následujících týdnů hledejte a posílejte fotografii billboardu s plakátem festivalu Revival Mořice.

Slavností vyhlášení se bude konat 19. 5. 2014 ve 14.00 hod. na obecním úřadě Mořice. Přejeme všem hodně úspěchů při hledání a kapku štěstíčka při losování… A potom…?? Už jen krásné zážitky z festivalu......Plakát ročníku 2014 je na světě

Plakát Revival festival Mořice 2014Fotografie z ročníku 2013

Letos to bude bez obšířnějšího popisu. Přes studené počasí se přežít dalo. Deštík také byl. Lidu jako obvykle v tomto počasí, díky Vám. Snad se dožijeme sluníčka a teplot 25 °C a 1000 návštěvníků.

Fotky jsou uloženy na facebooku, fungovat to bude i bez účtu na něm https://www.facebook.com/media/set/?set=a.557242174314296.1073741828.141569865881531&type=3

+JP+V pátek start v 18.00 hod a v sobotu ve 13.00 hod.

Těšíme se na Vás a typické revivalové počasí také. To skalní fanoušky zocelené za tu řadu let nemůže nijak rozhodit. Pro jistotu krom možného deštíku se připravte na zimu,  svetr nenechat doma.24. - 25. 5. 2013 to je termín 13. ročníku Revival festivalu Mořice

Datum konání: 24. 5. 2013

Plakát Revival Festival MořiceSobota 2012 opět s kapkami deště

Sobota Revival festival Mořice 2012Guns N' Roses startovali na čas. Po ranním dešťovém přídavku nesměle prokukovalo slunce. Lidu na place a v areálu poskrovnu. Ovšem na Scorpiony už paří pár lidí, stany se postupně plní. Když v půl šesté končili, občas vykouklo sluníčko, bohužel ne na dlouho.

Bon Jovi revival startoval po šesté hodině odpolední. Do té doby to byl standardní poslech co se týče hlasitosti. Na Bon Jovi to zvukař pořádně ohulil. Až moc, asi chtěl vyhnat spáče ze stanů. Taneční plac se začal naplňovat, přeci jen zazněly songy známější, hrávanější v rádiích a lidi je znají, i když třeba ani nejsou fanoušci kapely.

V půl osmé se rozpršelo a nastoupil Citron revival, alias Pantock. Kapela je to zábavová, mají toho nastudovaného víc, takže se v Citron bloku mihl třeba kousek od Dogy - Nejsi jediná.

Ovšem tato kapela nám díky svému širšímu zaměření vytrhla trn z paty a nahradila omluvené Iné Kafe. Takže v 20.45 se mohl parket zaposlouchat do hitů skupiny Kabát. No a lid festivalový si pěkně trsal a možná si ani neuvědomil, že Pantock šáhnul i pro jiné osvědčené hity, ke Svařáku od Harleju a Ráno od nedojetých Iné kafe.

Po desáté hodině nastoupili Led Zeppelin, kvalitní podání a tadle poslechovka nechala odpočnout parket na půlnoční nářez od Teamu. Dobré podání hopsavých hitovek - tak to má být na závěr. Trsalo se do jedné hodiny ranní.

Takže to byl 12. ročník Revival festivalu Mořice a bohužel opět snad už od roku 2007 s docela vydatným deštěm. Pořadatelé se s tím naučili pracovat, návštěvníci také, holínky sice nejsou potřeba, jako na jiných polních festivalech, ale bíle barelíny, které měli některá děvčata, to do Mořic asi není to pravé ořechové.

Nějaké pivo Zubr se vypilo, fronty nebyly, takže díky za návštěvu.

Fotografie

http://revivalfestivalmorice.rajce.idnes.cz/Revival_Festival_Morice_2012_foto_JirkaP

Videa a fotky budou doplněny postupně, tak sledujte web.

VideaPrvní den Revival festivalu Mořice 2012 okořeněn nezbytným deštěm

Začínalo to dobře, zpěvák Schelinger revivalu si pochvaloval počasí. Publikum spíše poslechové ocenilo hlavně Jahody a také "mažoretkové" variace s mikrofonem a využití novinky na festivalu - prodlouženého pódia.

Před osmou hodinou začínají hrát krajánci z Morkovic, kluci to umí, hudba řízná, plac se začínal zaplňovat. Ve 20.45 hod se začíná rozkapávat, bohužel to opět nevyšlo, avizované průdké bouřky to sice nebyly, ale spíše 3 hodiny pořádného deště. Naštěstí se nijak výrazně neochladilo, takže na Metallicu byl plácek před pódiem solidně zaplněn.

Během vystoupení Metalliky začíná fotbalový debakl s Ruskem s naší prohrou 1:4. Fotbal bylo možno sledovat na klasické TV ve stanu hasičů, ale moc lidí to nezaujalo a vzhledem k výkonu netřeba litovat neinstalaci plátna s projektorem.

Ve 23.00 hod bouchlo šampáňo a AC/DC revival si zaslavil 10. výročí od svého založení. Jo užili si to kluci. Před 12 hodinou půlnoční přestává pršet a do hudby přídavku AC/DC startuje ohňostroj.

První den uzavírá Ozzy, revivalová stálice. Většina lidí paří na place.

Foto a video bude dodáno postupně.

Sobota ráno zakaboněná, takže dešťový pešek pokračuje. Ale to doufám věrné a zvyklé fanoušky neodradí. Krytých ploch je velké množství. Takže určitě DOJDITE.

Fotografie

Foto z pátku na FB, mělo by to jet i těm co nemáte registraci https://www.facebook.com/media/set/?set=a.415545598483955.93874.141569865881531&type=1

Videa

 Přípravy areálu v plném proudu

Ve čtvrtek již byly byla většina stanů proti slunci, děšti nachystána. Více se přidalo pro stanaře, motorkáře na koupališti. Kapacity je dosti. Ještě přibudou občerstvovací stánky. Při výstavbě se zkušebně narazil jeden sud a spokojenost nejvyšší s kvalitou přerovského piva.

 

Hlavní stanStany koupaliště 2012

Stánky občerstvovací 2012Tak jak bude?

Strategický tah přetáhnout z deštivých konců května (i když letos nepříjemně suchého) na Medarda, co by nám tvůrci pranostiky na to asi řekli? Ale když už sprchne, tak je přeci jen blíže létu, s deštíkem bude tepleji, tak rychlej uschneme.


A bude tedy, pršet, nebo nebude? Můžou nám napovědět aktuální mapy Aladin CHMU http://www.chmi.cz/files/portal/docs/meteo/ov/aladin/results/ala.html . Vypadá to, že  v pátek do 20.00, 21.00 hodin bude docela pařák a pak může, ale také nemusí zabouřit. Bouřky jdou občas o vesnici vedle, ale když je Revival, tak samozřejmě půjdou přes Mořice ;) - takže klasická výbava - pláštěnka, či deštník, ale to Vám snad nemusíme připomínat. 
To je odhad na pátek, sobota bude vypočítána tím super kompijuterem později.

Na sobotu se lze kouknout sem http://www.medard-online.cz/index.php , konkurence akademická, ale také funkční model počasí a celkem vycházející. Tam to vypadá, sobota přes den čistá, deštík až před půlnocí.
Závěr: počasí přes den dobré, lidi neodradí a před půlnocí jsou všichni veselí a déšť tolik vadit nebude.

Obrázek - předpověď na 20.00 a 02.00 hodin.

Počasí na pátek 2012

Těšíme se na Vás, přijďte.