Horní menu

Drobečková navigace

Úvodní strana > Hlášení místního rozhlasu

Hlášení místního rozhlasu


kvě 18 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Pracovní příležitost - Společnost Bioveta

Autor: Klára Fidrová

Společnost Bioveta Ivanovice na Hané přijímá pracovníky na laboratorní a dělnické profese. Nabízí nové, čisté a příjemné pracovní prostředí a atraktivní nastupní plat 16 - 22 tis. Kč. Zájemci se můžou hlásit na recepci společnosti Bioveta v Ivanovicích nebo můžou volat personální oddělení, telefon 517 318 597. S Biovetoz snadno zvládnete zapracování, i pokud jste pracovali v jiném provozu. Výroba léčiv je perspektivní obor. Přijďte k nám, nebojte se změny.


kvě 18 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie

Autor: Klára Fidrová

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy - rekonstrukcí, oprav, údržbových a revizních prací - bude přerušena dodávka elektrické energie dne 22.5.2017 od 7.30 do 14 hodin.

Vypnutá oblas - část obce Mořice oboustraně podél silnice z Nezamyslic do Vrchoslavic. Ulice od č. 178 (Langrového) a č. 90 (Najmanového) po konec obce směre dálníce s čísly 164 (Knapovi))  a 191 (Klusalovi). Ulice podél silnice na Pavlovice od č. 105 (Čurejovi) a č. 17 (Pavelkovi).


kvě 11 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Jarní trh s doprovodným programem

Autor: Klára Fidrová

Zveme Vás na Jarní trh s doprovodným programem, který se koná v sobotu 13.5.2018 od 9 do 12 hod. na náměstí v Ivanovicích na Hané.

Doprovodný program:

10.00 - 12.00 hod. KAREL GOTT revival Morava na prostranství před vstupem do kulturního domu (koncert se uskuteční za každého počasí). 9.00 - 16.00 hod. VÝSTAVA z výtvarných prací žáků ZŠ, dětí MŠ Ivanovice na Hané, MŠ Chválkovice na Hané v malém sále kulturního domu. 14.00 hod OSLAVA DNE MATEK - vystoupení dětí MŠ Ivanovice na Hané, žáků ZUŠ Ivanovice na Hané a Tanečního klubu Dance Flow ve velkém sále kulturního domu.

Po celý den LUNAPARK na náměstí. Vstup na trh volný. Akce se koná za každého počasí.


kvě 09 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Žádost

Autor: Klára Fidrová

Myslivecký spolek Mořice - Vrchoslavice žádá spoluobčany, aby v době hízdění a kladení mláďat všech druhů zvěře se chovali v přírodě obezřetně a tiše a své čtyřnohé miláčky měli na vodítku. Chovejme se prosím v krajině jako bychom byli u cizích lidí na návštěvě.                                              S úctou a pozdravem "Myslivosti zdar" Myslivecký hospodář Milan Václavíček


kvě 09 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Prodej živé drůbeže

Autor: Klára Fidrová

Nikol drůbež nabízí k prodeji kuřice různých barev, chovné kohouty, roční slepice, krůty, housata, káčata, krmné směsi a vitamíny. Prodej se uskuteční ve středu 10.5.2017 v době 9.30 - 9.45 hod před potravinami.


dub 28 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Vjezd na opravovaný průtah obcí Mořice

Autor: Klára Fidrová

Upozorňujeme všechny občany , že ve dnech 2. - 3.5. se nedoporučuje vcházet na opravovanou komunikaci od pěti hodin do zaasfaltování a nebude možné parkovat a ani vjet na opravovaný průtah obcí Mořice z technologických důvodů. Doporučujeme občanům bydlícím v úseku stavby, aby si na 1. - 3. 5 přeparkovali auta do části obce, odkud se dostanou na objízdné trasy. Vjezd na průtah bude umožněný 4.5.2017.


dub 27 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Vjezd na opravovaný průtah obcí Mořice

Autor: Klára Fidrová

Vážení spoluobčané,

podle informací stavební firmy PORR, která provádí rekonstrukci průtahu obcí Mořice, se bude ve dnech 27. - 28.4. dorovnávat povrch průtahu v místech vyfrézovaných  příčných a podélných spár. Upozorňujeme všechny občany, že ve dnech 2.5 - 3.5. se nedoporučuje vcházet na opravovanou komunikaci od 5 hodin do zaasfaltování a nebude možné parkovat a ani vjet na opravovaný průtah obcí Mořice z technologických důvodů. Doporučujeme občanům bydlícím v úseku stavby, aby si na 2 - 3.5 přeparkovali auta do části obce, odkud se dostanou na objízdné trasy. Vjezd na průtah bude umožněný 4. 5. 2017.


dub 27 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Pracovní příležitost - Česká pošta

Autor: Klára Fidrová

Česká pošta přijímá pracovníky do hlavního pracovního poměru na pozici listovní doručovatel motorizovaný s řízením vozidla. Doručování zásilek se týká jak naší obce, tak i přilehlých obcí, pracovní doba po - pá, pouze ranní směna. Mzdové ohodnocení je 16 100,-- až 16 500,-- Kč / měsíc. Po pěti odpracovaných měsících bude vyplacen jednorázový náborový příspěvek ve výši 3000,-- Kč, a rovněž převod pracovní smlouvy na dobu neurčitou. Podrobnější informace získáte na tel. 739 534 213.

Dále Česká pošta přijme pracovníky na dohodu (brigádu) na doručování zásilek jak naší obce tak i přilehlých obcí, pracovní dova po - pá, pouze ranní směna. Odměna 80,-- - 100,-- Kč/hod. dle pracovního zařazení. Podrobnější informace získáte na tel. 739 534 213


dub 25 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Vjezd na opravovaný průtah obcí Mořice

Autor: Klára Fidrová

Vážení spoluobčané,

podle informací stavební firmy PORR, která provádí rekonstrukci průtahu obcí Mořice, bude ve dnech 27. - 28.4. dorovnaný povrch průtahu v místech vyfrézovaných příčných a podélných spár. Upozorňujeme všechny občany, že ve dnech 2.5 - 3.5. nebude možné vjet na opravovaný průtah obcí Mořice z technologických důvodů. Doporučujeme občanům bydlícím v úseku stavby, aby si na 2. - 3.5 přeparkovali auta do části obce, odkud se dostanou na objízdné trasy. Vjezd na průtah bude umožněný 4.5.2017.


dub 25 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Slet čarodějnic a stavení máje

Autor: Klára Fidrová

OÚ Mořice, SDH Mořice a TJ Sokol Mořice pořádají Slet čarodějnic a stavění máje v neděli 30. duvbna v 16 hodin na kopci u zámku. Účastníci v maskách budou odměněni. Jsou připraveny soutěže a opékání špekáčků.